Kalite

Kalite Politikası


Özel Yunus Emre Hastanesi;  Verification New Zealand Limited tarafından 26 Ekim 2007 tarihinde yapılan denetim sonrasında Ayakta ve Yatarak Tedavi Hizmetleri kapsamında ISO 9001:2000 belgesini almaya uygun görülmüştür.

En son olarak UDEM ( Uluslararası Belgelendirme Denetim Eğitim Merkezi Ltd.Şti ) tarafından 05.12.2013 tarihinde yapılan denetim sonrasında, Kurumumuzun ISO 9011:2008 standardı şartlarına uygun bir yönetim sistemine sahip olduğu onaylanmıştır.

Bu kapsamda Hastanemizde Kalite Yönetim Sistemi uygulanmakta olup, tüm hizmetlerini, hasta ihtiyaç ve beklentileri ile yürürlükteki yasalar, mevzuat ve ISO 9001:2000 standartlarını karşılayacak şekilde oluşturmuştur. Sistemin değişen şartlara göre revizyonu ve sürekli iyileştirilmesi için gerekli tedbirler alınmıştır.

Kalite Yönetim Sistemi ve uygulamasına ilişkin süreçler tanımlanmış, süreçlerin birbiriyle ilişkilerini ve etkinliğini sağlayacak ilke ve yöntemler belirlenmiştir.

Faaliyetlerin ve bu faaliyetlerin izlenmesinin gerçekleştirilmesi için gerekli kaynaklar ve bilgiler güvence altına alınmıştır.

Süreçler izlenmekte, ölçülmekte ve sonuçlar iyileştirme amacıyla analiz edilmektedir.

Sistemin sürekli olarak iyileştirilmesi ve korunması için tedbirler uygulanmaktadır.

Kalite Politikamız

“Hasta memnuniyetini ön planda tutarak hasta haklarına saygılı hizmet vermek ve bu hizmeti verirken, çalışanlarımızın da aktif katılımı ile Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyarak ve sistemin etkinliğini  sürekli iyileştirerek çalışmaktır.”

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH