Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk


TEMA VAKFI

Yunus Emre Hastanesi olarak, topluma ve paydaşlarımıza fayda yaratmak, yaratılan olumsuz etkileri azaltmak, sosyal, ekonomik ve çevresel sorunlara destek vermek amacı ile çalışmalarımızı sürdüyoruz.
Hastanemiz kuruluşundan bu yana toplumun ihtiyacı olan konularda sorumluluk hissederek çeşitli faaliyetler gerçekleştirmiş,bu faaliyetler kapsamında Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA)’ ya destek vermiştir. Çocuklarımız daha yeşil ve daha yaşanabilir bir dünyada büyüsünler diye hastanemizde doğan her bebeğimiz için bir fidan dikiyoruz.

MİLLİ EĞİTİME DESTEK

Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, 2012 yılında Milli Eğitim Bakanlığınca hazırlanan “Ortaöğretim Kurumları Yönetim Taslağının 110. Maddesine uygun olarak hazırlanan okullarda hemşire görevlendirmeyi hedefleyen Okul Sağlığı- Okul Hemşireliği Projesi (Revir-İn) çalışmaları kapsamında, Üsküdar Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Selimiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, ve Mithatpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Hastanemiz sponsorluğu ile revir açılmıştır. Üsküdar Milli Eğitim Müdürümüz nezdinde Şube Müdürlerimiz Sn. İshak ASLAN ve Sn.Mustafa ÖZEN’ e teşekkür eder, ortak projelerde tekrar birlikte olmaktan onur duyacağımızı bildiririz.

Yunus Emre Hastanesi Sosyal Sorumluluk

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH